Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

17. 9. 2010

5.11.

Dnes jsem holkám čistila klece a všechny kartáčovala. Kimče s Estelkou jsem dala jen jeden domeček a houpačku. Už je oddělovat nebudu . Řekla bych, že jsou jejich vztahy lepší, ale pořád to není ono. Snad si zvyknou :)

 

2.11.

Tak jak jsem si myslela, holky si nezvykly! Zkoušela jsem všechny různé kombinace, ale ani jedna dvojice se neměla zrovna v lásce. Takže to dopadlo tak, že Charlottka je zase sama ve své menší kleci a Kimča s Estelkou ve větší opět oddělené domečky. Pěkně mě to štve, protože mají poměrně malý prostor, musí mít 2 napáječky, 2 misky atd.. Kimča po Estelce pořád vyjíždí, tak uvidíme

 

30.10.

Protože už mi ,,zbyly" zas moje 3 holky, chtěla jsem dát Kiminku s Estelkou zas dohromady, abych doma nemusela mít 3 klece. Znovu jsem je seznámila na koberci, ale už tam Kimča po Estelce vyjížděla a honila ji po celém pokoji. Ani s Charlottkou se nesnesla. Tak to dopadlo tak, že samotinka Charlottka bydlí s Estelkou, ale taky to není zrovna šálek kafe. Charlottka prostě není zvyklá. Tak jsem jim dala 2 domečky a klec jsem domky oddělila. Teď má každá půlku klece, než si na sebe zvyknou

 

 

29.10.

Tak už jsou v nových domovech u kamarádek i Sam a Simba. Budou se tam mít určitě skvěle! Obě kamarádky se mnou cvičí gymnastiku, takže budu mít žhavé informace a fotky :)

 

28.10.

U mě doma byla paní Herinková (chovatelka) a vzala si Rose a Sophii. Byla nadšená z kluků, což jsem ráda :) asi to budou budoucí tatínkové.. Já jsem paní Herinkovou nezastihla, protože jsem byla u taťky. Má novou ovci :D taky jsem tam objevila koně ♥

 

 

Jelikož se mi sem nevejdou fotky, jestli chcete koukněte na můj facebook - http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=2034977&id=1572665788 :)

 

20.10.

Dnes je stříbrňáčku od Kimči měsíc, a tak odjel Ray k paní Herinkové (chovatelce). Za nějakou dobu tak půjde i Rosemary.

Miminka od Estelky jsou úžasná! Jsem moc ráda, že to dopadlo dobře a ostatní miminka jsou zdravá. Všichni dostali preventivně léky. Za chvilku už jim také bude měsíc! Holčička Sophie půjde k paní Herinkové, Sam - ke kamarádce a Simba taky :)

 

 

10.10.

Všechny miminka krásně přibírají. Hlavně Ray s Rosemary jsou obřící ! Teď  ta horší zpráva. Nechápu proč, ale když jsem přišla ze školy a krmím chlupéče, kouknu na Snoopyho a on leží. Je vidět, že je v posledním tažení. Bez příčiny zemřel. Byl nejmenší a tak ho asi ostatní odstrkovali, ale ničeho jsem si nevšimla, protože přibíral.. Nebo měl nějakou vadu už od narození.. každopádně se to stává, ale mrzelo mě to moc! Doufala jsem, aby jsem mezi morčátky neměla nějakou epidemii, ale naštěstí je to ok.

 

Dál - 26.9.

26.9. porodila Estelka!!! 4 úžasná miminka! 3 kluci - Sam (78g), Snoopy (80g) Simba (72g) a jedna holčička - Sophie (84g). Miminka jsouúžasně barevná! Kluci jsou černo-bílí a holčička šedo-bílá, tak jako maminka . Přidám fotky!!

 

 

Další novinky - 20.9.

Kiminka porodila 20.9. dvě úžasná miminka!!! Kluk - Ray při narození vážil 108g. Holčička Rosemary (Rose) vážila 116g. Miminka jsou celá stříbrná, úplně jako Kiminka!! ♥ Kiminka je vzorná a ani na krok se od nich nehne.

 

 

Po dlouhé době píšu něco nového o Kimince, Charlottce a Estelce. Kiminka s Estelkou jsou březí! Kiminka už po 4. a naposledy a Estelka po 1.!! Charlottka se má dobře na 100% jsem se rozhodla, že už jí radši připouštět nebudu..