Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léčebné preparáty

22. 10. 2009

Léčebné preparáty

 

RodiCare Akut, 15 ml

Doplněk výživy pro morčata a králíky
RodiCare akut slouží k doplnění výživy o rostlinné složky, které přispívají k regulaci narušených trávicích procesů. Díky vyvážené kombinaci rozmanitých rostlinných složek s inaktivovaným droždím předchází RodiCare akut téměř všem zažívacích poruchám.
Díky formě olejových kapek mohou obsažené byliny obzvlášť rychle rozvinout své blahodárné účinky proti nadýmání a jiným zažívacím potížím.

Cena přípravku: cca 299 Kč

 

 

RodiCare Basic, 1000 g

Pro zdravé zažívání.
RodiCare basic je ideální peletové krmivo pro morčata a králíky, kteří trpí chybami ve výživě nebo trávicími potížemi. Vysoký podíl vlákniny zajišťuje dostatečnou činnost trávení, rovnoměrné opotřebení zubů a tvoří živnou půdu pro životně důležitou střevní flóru. RodiCare basic obsahuje všechny životně důležité vitamíny a minerální látky. Vysokým obsahem vitamínu C zajišťuje dostatečný přísun vitamínu i u morčat, která dočasně nedostávají žádné čerstvé krmivo.
Mimoto obsahuje RodiCare basic speciálně vyladěnou směs bylin, která podporuje zažívání a zlepšuje chuť k jídlu.
RodiCare basic je vhodný také pro opětovné stabilizaci trávení u zvířat v rekonvalescenci, která trpí zažívacími potížemi kvůli onemocnění jako např. kokcidióze.

Cena přípravku: cca 305 Kč

 

 

RodiCare Instant 170 g

RodiCare Instant je obvzláště vhodné k přechodné výživě zvířat se zažívacími potížemi, se sníženou chutí k jídlu zaviněnou onemocněním, v rekonvalescenci nebo po ošetření zubů a dalších zákrocích. RodiCare Instant je mimoto vhodné i jako krmivo pro odchov osiřelých mláďat i jako doplněk krmiva u slabých a churavějících zvířat. RodiCare instant obsahuje všechny životně důležité vitamíny a minerální látky.

Cena přípravku: cca 330 Kč

 

 

Protexin Pro - Kolin 15 ml

Pro - Kolin - pasta, vyznačující se vysokou chutností a bezproblémovým příjmem. Obsahuje prospěšné mikroorganismy, kaolin a pektin, jejichž absorpční a zklidňující schopnosti jsou dobře známy.

Cena přípravku: cca 228 Kč

 

 

Vita - Pet pasta 50 g

Tato pasta umožňuje dodávat v koncentrované formě důležité vitamíny, stopové prvky a aminokyselinu taurin. Současně stimuluje chuť a aktivuje příjem potravy. Díky příjemné chuti je pasta velmi dobře přijímána. Vhodná při stavech vyčerpání, po nemoci, po operacích.

Cena přípravku: cca 240 Kč