Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vitamínové přípravky

22. 10. 2009

Vitamínové přípravky

Jako prevenci, můžete dávat svým morčatům vitamínové přípravky Rozhodně ničím neuškodíte!!

 

Roboran H pro barevná morčata, 60 g

Doplněk specificky účinných látek, určený pro morčata u kterých je žádáno výrazné červené zbarvení nebo sytě pálené znaky. Má výrazný vliv na zlepšení barvy, kvality srsti a zdravotního stavu kůže. Je vhodný pro krátkosrstá morčata i pro výstavní plemena s různým typem srsti (dlouhosrstá, rozetová).

Cena: 155 Kč

 

Roboran pro morčata, 60 g

Roboran pro morčata je vitamino-minerální doplňkové krmivo, které slouží k optimálnímu zásobení organismu morčete nezbytným vitaminem C a dalšími potřebnými živinami. Působí příznivě na zdravotní stav morčat a jejich reprodukční schopnosti. Krmivo obsahuje stabilní derivát kyseliny askorbové. Uvolňuje se v těle postupně a tím je zajištěno plynulé zásobování organismu vitaminem C. Kombinace s dalšími složkami snižuje vnímavost organismu ke krátkodobým stresovým vlivům.

Cena: 75 Kč

 

Beaphar multivitamin spray morče

Speciálně vyvinutý sprej, který dodává důležité vitamíny (zvláště vitamín C, který si morče neumí vytvořit), zajišťuje růst silných zubů a kostí a udržuje morče v optimální kondici. 50 ml

Cena: 85 Kč

 

Acidomid aquamid K 500 ml

Vitamínový přípravek, obsahuje kyseliny bránící vzniku kokcidiózy

Cena: 65 Kč

 

Acidomid aquamid K 1000 ml

ACIDOMID obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro výživu králíků a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují - proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě. ACIDOMID také zvyšuje odolnost proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie. ACIDOMID redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. ACIDOMID má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin

Cena: 105 Kč

 

Vitakraft Vita C - forte

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Pelety vyrobené z petržele s vysokým obsahem přírodního vitamínu C. Jsou zvláště vhodné pro pokrytí denní potřeby vitamínu C u morčat, ale také jako zdroj vitamínu C pro ostatní hlodavce, v případě jeho zvýšené potřeby, v zimním období.

Cena: 44 Kč